«Києву потрібен
економічний план розвитку...»
В. Пилипишин.
Передвиборча програма Віктора Пилипишина Зміни світ на краще! Зроби перший крок!

Розділ 5: Гуманітарні питання

«СТОЛИЦЯ КУЛЬТУРИ»

Наша столиця є одним із найдревніших міст Європи, має багату історію і культуру. Але в останні роки нестабільність економіки та політичні негаразди відвернули увагу від культури, відсунули її на другий план. Багата духовними і культурними цінностями українська земля перестала дбати про своє культурне надбання. І якщо деякими галузями культури держава все ще опікується, то для інших настали темні часи. Наша програма саме для них.

  • Розвиток культурного туризму. Економічна стабільність та наповнення бюджету багатьох світових столиць безпосередньо залежить від кількості туристів та обсягів коштів, які вони витрачають, подорожуючи світом. Кількість культурних та історичних пам'яток у нашому місті дозволяє подорожувати містом не один день. Здавалося б, що ще потрібно для успішного розвитку туризму в Києві? Але відсутність дієвої підтримки з боку влади майже зводить нанівець усі культурні переваги, надані нашому місту історією. Над розвитком туризму у столиці буде працювати спеціальна група досвідчених фахівців; туристичні карти, програми, маршрути буде переглянуто - вони мають зацікавити туристів. До популяризації Києва на міжнародному рівні необхідно буде залучити посольства України, громадські та інші організації, що здійснюють діяльність на міжнародному рівні. Також зусилля будуть спрямованіі на підготовку інфраструктури для прийому і проживання туристів.

  • Підтримка книговидавництва, бібліотек, музеїв, театрів. На жаль, проблема, подібна до проблеми туризму, існує і в сфері збереження та примноження культурного надбання (книговидавництві, розширенні бібліотек, реставрації та популяризації музеїв і театрів). Ми збираємось повернути відвідувачів бібліотекам, музеям і театрам. Києву є, що запропонувати глядачам. У Києві останнім часом не зведено жодного нового музею. Одним з пріоритетів моєї діяльності буде розширення мережі закладів культури.

  • Відновлення національного кінематографу. Багато хто ще пам'ятає славу відомих українських кінострічок «Тіні забутих предків» та «Вавілон 2000» та найулюбленіших дітлахами мультфільмів «Пригоди капітана Врунгеля», «Острів скарбів», «Доктор Айболить» студії мультиплікації «Київнаукфільм». Чому зараз не знімаються конкурентноспроможні фільми? Чому кіностудія ім. Довженка здається в оренду для зйомок дешевих російських серіалів? Наша ідея полягає у відновленні слави національного кінематографу. І це відродження має починатися зі столиці - культурного та мистецького центру України.

 

Приєднатись до команди Віктора Пилипишина Поставити своє запитання Віктору Пилипишину Петиція на захист парків Києва