«Києву потрібен
економічний план розвитку...»
В. Пилипишин.
Передвиборча програма Віктора Пилипишина Зміни світ на краще! Зроби перший крок!

Шановні журналісти!

Головна мета даного інформаційного ресурсу - налагодити стабільний та плідний діалог між громадськістю, представниками ЗМІ та лідером громадського руху "Кияни передусім" Віктором Пилипишиним.

Тут ви можете не лише поставити актуальні запитання щодо політичного та економічного життя країни, діяльності органів місцевого самоврядування, перспектив розвитку міста Києва тощо, але й розгорнути тривалу і результативну дискусію щодо певних концептуальних проблем. Для цього пропонуємо наступні теми інтерактивної комунікації:

 1. Розробка чіткого стратегічного плану розвитку столиці, який би забезпечував незмінність стратегії та спадкоємність влади
 2. Розмежування повноважень на рівні місто-район та створення умов для солідарної праці районної та міської влади
 3. Реформа місцевої виборчої системи шляхом повернення виборів за мажоритарним принципом. Розробка реальної процедури відкликання депутатів міської влади та процедури ініціювання дострокових виборів міського голови
 4. Стимулювання прямого народовладдя шляхом підтримки органів самоорганізації населення та розширення сфери їх впливу
 5. Перегляд державної кадрової політики з метою залучення до роботи в державних установах професіоналів, особливо молодих спеціалістів та забезпечення відповідної мотивації їх праці.
 6. Реформа ЖКГ з метою створення конкурентного ринку і формування почуття відповідальності у постачальників та споживачів комунальних послуг.
 7. Вдосконалення тендерних процедур.
 8. Рішення житлової проблеми шляхом стимулювання довгострокових іпотечних кредитів. Створення дієвої програми будівництва соціального житла.
 9. Збалансований розвиток міста, як єдиного організму. Збереження Києва як туристичного центру при одночасному розвитку альтернативних ділових та житлових центрів в межах столиці.
 10. Реконструкція старого житла та заміна низькоповерхової забудови, яка не представляє історичної цінності багатоповерхівками. 
 11. Впорядкування процедури землевідведення  шляхом посилення контролю над цим процесом та проведення земельних аукціонів
 12. Надання переваги не продажу землі, а її оренді. Встановлення реальних орендних ставок особливо для комерційних організацій з метою наповнення місцевих бюджетів.
 13. Бюджетна реформа. Надання місцевим бюджетам, зокрема районним, можливості акумулювати більшість отриманих коштів від  місцевих зборів. Кошти отримані місцевою громадою повинні працювати на неї.

Контакти

Свої запитання можете надсилати за електронною адресою info@shev.gov.ua або ж за телефоном 234-42-24. При цьому можете бути впевнені, що отримаєте якісну та оперативну відповідь особисто від Віктора Пилипишина. Сподіваємось, що таке спілкування буде корисним для всіх зацікавлених сторін, адже лише в процесі інформаційної взаємодії та обміну думками ми зможемо знайти оптимальні рішення, необхідні для перетворення України в сильну європейську державу. 

Приєднатись до команди Віктора Пилипишина Поставити своє запитання Віктору Пилипишину Петиція на захист парків Києва
Відео:
Останні новини:
Графік руху транспорту у Києві на Різдво змінять: деталі
06/01/2018  |  Прес-релізи

Графік руху транспорту у Києві на Різдво змінять: деталі

Наземний пасажирський транспорт і метрополітен у Києві в ніч з 6 на 7 січня їздитиме на три години довше. Фунікулер працюватиме до 2-ї ночі.