«Києву потрібен
економічний план розвитку...»
В. Пилипишин.
Передвиборча програма Віктора Пилипишина Зміни світ на краще! Зроби перший крок!

Аналітика

08/10/2012

Чому атакують Пилипишина?

Чому атакують Пилипишина?

Близько 20 кандидатів зробили брехню основою своєї передвиборчої програми в Шевченківському районі…

Шльоп! Плюх! Бац! – Чуєте? Це жбурляють брудом і обливають один одного помиями кандидати в народні депутати та їхні політтехнологи. Не знаю як на інших округах, а на 223–му найбільше прагнуть поцілити в кандидата Віктора Пилипишина. Найчастіше –

б’ють мимо, але наміри завжди зрозумілі. Пилипишин – завидна мішень. Перш за все, він – значна політична фігура, в нього, як припускають недруги, потрапити простіше. Але недруги помиляються: рухому мішень важко вразити. А Пилипишин – завжди в русі. І судячи з того, як обурюються його опоненти, як намагаються нашкодити – рухається він у правильному напрямку.

Малодушні завжди скаженіють, якщо їх супротивник успішний, якщо він правий і якщо бруд, яким його закидають, до нього не прилипає. Приводів для нападок вони придумають мільйон – але нам на це звертати увагу не варто – для нас важливіші причини. І їх якраз видно як на долоні.

По–перше, Пилипишин завжди був сам по собі. «Незалежних» кандидатів зараз в кожному окрузі хоч греблю гати, проте їх незалежність, як правило, обмежується формальною безпартійністю. Найчастіше це технічні кандидати, найняті багатими конкурентами, щоб відбирати голоси і тріпати нерви опонентам. Або ж ці «незалежні кандидати» – ставленики великих заможних власників, які рухають своїх протеже до парламенту в надії мати там власну маленьку, але підконтрольну депутатську групу.

Пилипишин не має відношення ні до тих, ні до інших. Він не підписував ніяких договорів ні з владою, ні з опозицією – за що тепер йому пакостять обидва табори. Він самостійний і самодостатній політик і управлінець, який не боїться приймати важливі рішення. Це рідкісний випадок дійсної, справжньої незалежності. Думаючий виборець і на Заході країни, і на Сході дорого дав би, щоб мати можливість проголосувати за такого кандидата, – але на всі округи Пилипишина не вистачить.

Ті, хто намагався домовитися з Пилипишиним кулуарно, «нишком» – добре запам’ятали цей урок і зареклися займатися цією даремною справою. Пилипишин не домовляється із злодіями, корупціонерами та «диригентами». Це знають ті, хто мав з ним справу в Шевченківській РДА, і ті, хто був його колегою по депутатству в 2007 р.: торгуватися з Пилипишиним марно. У людини є мета і принципи, і він не зраджує. А головне – він готовий бути справжнім представником Шевченківського району в парламенті. Не партійним кнопкодавом, а людиною, яка персонально відповідає за свої дії. Саме через конфлікт з партійними босами у свій час йому довелося залишити парламент. Тепер, коли повернули «мажоритарку», є надія, що депутати працюватимуть в інтересах своїх виборців.

Коли людину не можна купити – її починають «пресувати». Але тиск на Пилипишина виявився такою ж марною затією, як і підкуп. Його успіхи на посаді голови Шевченківської РДА були настільки очевидні і так контрастували з загальнокиївською ганьбою влади Черновецького, що «молода команда» розгорнула бурхливу діяльність з дискредитації

Пилипишина. В ході боротьби з Пилипишиним під удар потрапив весь Шевченківський район: у політика намагалися вибити грунт з-під ніг. Не вийшло – Пилипишина підтримали всі жителі району, висловивши підтримку своєму лідеру на консультативних референдумах. Тоді на Пилипишина вчинили тиск за допомогою сфабрикованої кримінальної справи. Коли він знаходився в лікарні, правоохоронці оточили медзаклад і напередодні Великодня влаштували справжнє полювання на політика. Але він не зламався, вистояв і залишився вірним собі та своїм принципам.

Та й складно зламати людину, яка багато в житті бачила, багато чого досягла і багато що зрозуміла. Пилипишин – дипломований юрист, кандидат юридичних наук. Пропрацював чимало в системі місцевого самоврядування. Був бізнесменом –

і, треба сказати, успішним бізнесменом. Серед напрямків, до яких він доклав руки – розвиток сільського господарства, вирощування квітів, будівництво теплиць, виробництво чаю. Завдяки зусиллям Пилипишина кияни були забезпечені гарними квітами, свіжими овочами. Він був депутатом місцевої ради. До речі, до міської ради Пилипишин обирався тільки  по Шевченківському району. А потім пішов на державну службу, очолив Шевченківську райдержадміністрацію. На цій посаді він зробив Шевченківський район кращим у Києві та розпочав процес оновлення та реформування усіх напрямків життя району. За цей час у районі будують 150 дитячих майданчиків, 22 сучасних стадіони, в усіх дитячих садках та школах в рамках програми енергозбереження встановлюють металопластикові вікна, усі школи району забезпечують комп’ютерними класами, в 115 дворах здійснюють комплексний благоустрій, ремонтують 480 під’їздів, висаджують більше 10 тисяч дерев. Пилипишин був депутатом парламенту і не піддався його облуді – повернувся до Шевченківського району і продовжив реформи та модернізацію. Було б занадто дешево для Пилипишина мати такий політичний багаж – і зламатися.

Але одинака на шляху до депутатського мандату з’їли б у будь-якому разі. Та справа в тому, що Пилипишин – не одинак. Він завжди спирався на людей, яким довіряв. Так, на консультативних референдумах 90% мешканців Шевченківського району заявили про себе як про команду Пилипишина. Він відчув силу команди та зробив наступний крок – згуртував навколо себе найбільш активних та відважних шевченківців – і започаткував громадський рух «Кияни передусім!». Це колектив однодумців, які зв’язані єдиною справою та єдиною ідеєю: лише громадяни мають вирішувати долю та керувати життям свого району та міста. Така масова та організована підтримка Пилипишина є недосяжною мрією для його опонентів. Тож не дивно, що на нього постійно нападають.

Отже, чому влада та опозиція об’єдналися у боротьбі проти Пилипишина? Тому що їм вкрай невигідно, аби до парламенту пройшов і став представником Шевченківського району дійсно самостійний гравець, професіонал з величезним позитивним досвідом, людина, яка гідно вийшла з серйозних випробувань та зберегла оптимізм і жагу до діяльності, яка згуртувала навколо себе надійну команду професіоналів та однодумців. З такою людиною неможливо домовитися у брудний спосіб. Пилипишин готовий до перемовин – прозорих та публічних. Але якраз прозорість та публічність – це те, чого аж ніяк не хочуть його опоненти.

Приєднатись до команди Віктора Пилипишина Поставити своє запитання Віктору Пилипишину Петиція на захист парків Києва
Відео:
Останні новини:
Графік руху транспорту у Києві на Різдво змінять: деталі
06/01/2018  |  Прес-релізи

Графік руху транспорту у Києві на Різдво змінять: деталі

Наземний пасажирський транспорт і метрополітен у Києві в ніч з 6 на 7 січня їздитиме на три години довше. Фунікулер працюватиме до 2-ї ночі.

Аналітика:
Хто і як намагався вкрасти Лук’янівський ринок
09/10/2012

Хто і як намагався вкрасти Лук’янівський ринок

Історія Лук’янівського ринку – це історія боротьби між великою корупцією і людьми, які врятували один із найвідоміших ринків міста

Як правильно обирати депутатів Верховної Ради?
09/10/2012

Як правильно обирати депутатів Верховної Ради?

Чим характерні поточні парламентські перегони? Перш за все тим, що логіку пропор-ційної політичної системи як влада, так і опозиція намагаються перенести на систему мажоритарну.

Чому атакують Пилипишина?
08/10/2012

Чому атакують Пилипишина?

Близько 20 кандидатів зробили брехню основою своєї передвиборчої програми в Шевченківському районі…

Фото:
Фото з будиночка Святого Миколая
Фото з будиночка Святого Миколая
Благодійний фонд "Діти передусім!" подарував малечі свято
Благодійний фонд "Діти передусім!" подарував малечі свято
Знесення кіоску біля школи
Знесення кіоску біля школи
Відкриття дитячих майданчиків 8 грудня
Відкриття дитячих майданчиків 8 грудня
Публікації в ЗМІ:
Виктор Пилипишин: «Нам нужна очень серьёзная экономическая люстрация»
09/10/2014

Виктор Пилипишин: «Нам нужна очень серьёзная экономическая люстрация»

Народного депутата Украины Виктора Пилипишина недавно снова активно вспоминали в СМИ. На этот раз «мусолили» случай, когда радикально настроенные люди его избили возле Центральной избирательной комиссии, в полубезсознательном состоянии обсыпали мусором и облили краской.